| 05/13/26 | #3G | $355,000 | Sold (can't find government record) | 1 bed | 1 bath | 600 ft² | |
| 03/24/26 | #4A | $228,000 | Sold (asking: $235,000; -2.98%) | Studio | 1 bath | - ft² | - |
| 07/15/25 | #5D | $365,000 | Sold (asking: $369,000; -1.08%) | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 11/05/24 | #5G | $330,000 | Sold (asking: $338,000; -2.37%) | 1 bed | 1 bath | - ft² | |
| 09/30/24 | #5C | $355,000 | Sold (asking: $360,000; -1.39%) | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 01/24/24 | #1A | $190,000 | Sold (asking: $205,000; -7.32%) | Studio | 1 bath | - ft² | - |
| 09/21/23 | #6D | $355,000 | Sold (asking: $359,000; -1.11%) | 1 bed | 1 bath | 700 ft² | - |
| 01/20/23 | #3D | $365,000 | Sold (asking: $359,000; 1.67%) | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 11/01/21 | #1E | $465,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | 900 ft² | - |
| 05/22/21 | #UNIT-2E | $489,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | 950 ft² | - |
| 05/13/21 | #TWOE | $489,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | 900 ft² | |
| 04/13/21 | #2D | $315,000 | Sold (can't find government record) | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 03/24/21 | #E2 | $489,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | 950 ft² | - |
| 11/23/20 | #EE | $489,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | 980 ft² | - |
| 09/26/20 | #2B | $489,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | - ft² | - |
| 08/26/20 | #2E | $490,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | 980 ft² | |
| 08/21/20 | #1C | $339,000 | Sold (can't find government record) | 1 bed | 1 bath | 700 ft² | |
| 11/07/19 | #5B | $539,000 | Sold (asking: $539,000; 0%) | 2 beds | 1 bath | 900 ft² | |
| 06/01/19 | #NUM-TWO | $359,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 03/27/19 | #TWO | $375,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 12/13/18 | #NUM2 | $359,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 09/26/18 | #2SEC | $369,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 09/21/18 | #2 | $349,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 09/06/18 | #2 | $349,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 04/25/17 | #3E | $435,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | - ft² | - |
| 01/29/17 | #1F | $339,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 07/10/16 | #3C | $295,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 10/22/15 | #4B | $349,000 | No longer available on StreetEasy | 2 beds | 1 bath | - ft² | |
| 06/10/14 | #1B | $344,000 | Recorded closing | 2 beds | 1 bath | 900 ft² | - |
| 09/26/11 | #5F | $225,000 | Recorded closing | - | - baths | - ft² | - |
| 06/20/11 | #1G | $209,000 | No longer available on StreetEasy | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 04/10/10 | #3F | $241,823 | Sold (asking: $218,000; 10.93%) | 1 bed | 1 bath | - ft² | - |
| 02/29/08 | #6F | $279,316 | Recorded closing | - | - baths | - ft² | - |
| 04/18/07 | #6B | $369,278 | Recorded closing | - | - baths | - ft² | - |